Reference

 • Školička a tety nám budou moc chybět. Všichni jsme si zvykli na individuální přístup a otevřenou atmosféru a na příjemné prostředí. Moc se nám líbily tématicky zaměřené týdny a že tety s dětmi hodně tvoří, tancují a zpívají. Mezi velké plusy taky řadíme průběžné fotografie a snahu být co nejvíc venku. Prostě tahle školka je FAJN a budeme na ni rádi vzpomínat. Děkujeme, že jste se nám o Tomáška tak hezky staraly.

Maminka od Tomáška

 • Se školkou jsme byli maximálně spokojeni. Lucinka chodila nadšená a každý den se těšila. Naučila se i spoustu nových věcí. Přístup tet/chův je opravdu profi a perfektní. Vždy usměvavé a dobře naladěné. Není co vytknout. Jste perfektní a je nám líto, že docházka k vám končí. Určitě nám bude smutno. Můžeme jen doporučit.

Maminka od Lucinky

 • Lukášek byl ve školce od prvního dne maximálně spokojený. Mnohdy nechtěl jít ani domů. Poznali jsme, že se mu chůvy moc věnují. Má nyní velkou slovní zásobu, umí spoustu písniček, je více soběstačný. Za naši rodinu bychom dali jedničku s hvězdičkou! Všude bychom vás mohli jen doporučit.

Maminka od Lukáška

 • Při výběru jesliček (školky) pro naši dcerku jsme příliš dlouho neváhali. První návštěva nás přesvědčila o tom, že zde bude o Elenku dobře postaráno. Za vše mluví to, že Elinka, která do této doby nechtěla být bez nás, se loučila se slovy: „Mami, tati páá, budu tady s tetama.“ Chůvy jsou neustále usměvavé, vstřícné a mají individuální přístup k dětem. Za mě 1 s *. Prostory jsou krásné, panuje tady domácí atmosféra a každý týden jiná tematická výzdoba.

Maminka a tatínek od Elenky

 • Miniškoka bez jediné chybičky. Tety ve Slunečnici dávají dětem vše srdcem a s láskou. Matyášek se zde hodně naučil, rád si hrál v Montessori herně. O víkendu se stále ptal, proč dnes nejedeme do školky, že si tam chce jít hrát, pak nastal pláč. Nedal si vysvětlit, že je školka zavřená. Jsme rádi, že jsme vás našli a blíže poznali a doufáme, že se nevidíme naposled.

Maminka od Matyáška

 • Miniškolku si nemůžeme vynachválit. Nikdy nebyl žádný problém, vždy usměvavé „tety“, které nám vycházely vstříc i s naší nepravidelnou docházkou. Důkazem je i to, že náš Jájík nebrečel, když musel do školky, ale když musel ZE ŠKOLKY. I mentálně je oproti vrstevníkům bez školky jinde. Tety jsou usměvavé, příjemné, ochotné a věnují se dětem na 200 %. Každý týden byl jinak tématicky zaměřený a děti dělali plno krásných ručně vyráběných výtvorů.

Maminka od Jarouška

 • Se školkou jsme velmi spokojeni, syn zde chodí rád, chůvy se každému dítěti dostatečně věnují, tvoří a vyrábějí různé věci, každý týden má nějaké téma, syn se zde naučil užitečným věcem.

Maminka od Matyáše

 • Skvělá školka. Místo, kam naše dcera chodila nadšená, doma povídala, co vše zažila, co se naučila, zpívala písničky česky i anglicky a po všech stránkách jevila jen radost a spokojenost. Perfektní přístup, zázemí, milé chůvy, skvělá péče. Školku můžeme vřele doporučit! Moc děkujeme za super péči, kterou jste věnovaly naší dceři.

Maminka a tatínek od Anežky

 • Dcery jsou ve školičce od svých dvou let, bez problémů, všichni jsme spokojení, příjemný personál v hezkém prostředí. Mohu jen doporučit. Individuální přístup.

Maminka od Káji a Váji

 • S Miniškolkou jsem byla nadmíru spokojená. Tety byly vždy dobře naladěné, veselé a velmi komunikativní. Lukášek se do školky vždycky těšil a bude se nám moc stýskat. Pozitivně hodnotím, že děti chodily téměř každý den ven, pokud to počasí umožnilo. Také se mi moc líbily Montessori aktivity a průběžné fotografie za každý týden. Nemám co vytknout, moc děkujeme  kdybychom měli ještě další dítko, od roka by bylo u Vás, bez váhání.

Maminka od Lukáška

 • Vaše Miniškolka je úžasná. Ani jsem nečekala, že se Filípek tak rychle zadaptuje. A to je hlavně zásluha „PROFI CHŮV“, slovo PROFI je vystihuje nejlépe. Filípek k Vám chodil rád a já jsem moc ráda, že jste mi ho tak krásně připravily pro další roky ve školce.

Maminka od Filípka

 • Tety ve Slunečnici děti hlídají, protože chtějí a ne protože musí. Mají z času stráveného s dětmi upřímnou radost a díky tomu umí kolem sebe vytvořit absolutní pohodu. Náš Kubík se do školky vždycky těší, moc bychom si přáli, aby mu to zůstalo. Jsme moc rádi, že jsme si Slunečnici vybrali – vybrali jsme to nejlepší v Ostravě ! :-)

Maminka od Kubíka

 • Miniškolky profi CHŮVA můžeme jen a jen doporučit. Dítě se již od brzkého věku učí režimu v kolektivu dětí a péči spolehlivých vychovatelek, na kterých jde vidět, že jim na Vašem dítěti opravdu záleží.

Maminka od Karolínky

 • Když se řekne „Miniškolka Slunečnice“ napadají mě jen pozitivní slova. Tety vždy ochotně spolupracují a mé dítě se zde cítilo dobře a já tak byla v klidu, když jsem po předání dítěte odcházela do práce. Tety svou práci dělají moc dobře. Vždy usměvavé, dobře naladěné. Děti dokážou zabavit za každého počasí i nálady.

Maminka od Josífka

 • Velmi děkujeme za skvělý přístup, ochotu, rychlé jednání a hlavně milý a přátelský vztah k dětem. Miky byl ve školičce moc spokojený, všechny tety měl moc rád, hodně se toho naučil. Jsme rádi, že jste byli více jak rok součástí našich životů a v době prázdnin, doufám budete i nadále :-)

Maminka od Mikyho

 • Dobře vybavená, bezbariérová Miniškolka, méně dětí plus více tet, individuální přístup. Velice se nám líbil každý týden jiný tématický program, spousta aktivit, opravdu velmi příjemné prostředí pro různě staré děti. Chceme využívat i nadále (letní a jiné prázdniny, kdy je státní školka zavřená)

Maminka od Tomíka