Ceník

Rok 2019: Cena rekvalifikačního kurzu je 11 000 Kč včetně zkoušky z profesní kvalifikace.

Rok 2020: Cena rekvalifikačního kurzu bude 12 000 Kč včetně zkoušky z profesní kvalifikace.

Cenu kurzu lze uhradit i formou splátek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na 734141068

Jste na úřadu práce? Můžete získat kurz zdarma:

Rekvalifikační kurz na profesní kvalifikaci je možné proplatit z prostředků ÚP. Spolupracujeme s pobočkami úřadu práce v celé republice. Od 1.1.2012 můžete žádat na Vaší pobočce ÚP o zařazení do rekvalifikačního kurzu v rámci tzv. "Zvolené rekvalifikace". Informace a žádost obdržíte u Vaší referentky, popř. na internetových stránkách.

Žádost "Zájem o zvolenou rekvalifikaci" (ke stažení zde) se skládá ze tří částí (A, B, C). Třetí část: "C - Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu" Vám vyplníme na Vaši žádost. Pokud uvedete v přihlášce jako způsob úhrady úřad práce, můžete se zastavit osobně do našeho zařízení Miniškolky Slunečnice, kde Vám potvrzení vydáme. Po odevzdání žádosti na ÚP probíhá schvalovací proces. Po schválení budete mít absolvování rekvalifikačního kurzu zcela zdarma. Prosíme, vše vyřizujte min. 30 dnů před zahájením kurzu, aby ÚP stihl Vaši žádost projednat.

Cena autorizační zkoušky samostatně

5 000 Kč

Společnost profi CHŮVA má na základě rozhodnutí o autorizaci pod číslem 2017/9 oprávnění k provádění zkoušek odborné způsobilosti a k vydání osvědčení pro profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M)